DRUGA LIGA 2.Kolo – Smederevo i Požarevac 100%, prve pobede Hrama, Leskovca i Ekonomista⚽️

Smederevo : Smederevo 🆚️ Leteći Holanđanin 7:1 (2:0) Jeremić2, Živanović2, Adamović, Knežević, Jevtić – Dragnić

Bajmok : Spartak 🆚️ Leskovac 2:6 (1:1) Sili2 – Stefanović3, Petrović, Nastić, Stojadinović

Igrač utakmice : Igor Stefanović

Niš : Gvozdeni puk 🆚️ Ekonomist 3:4 (0:0) Miljković, Ristić2 – Glavonjić2, Mihić, Dodić

Beograd : Hram 🆚️ Klača 6:3 (1:2) Kukolj2, Živić, Majstorović, Poljašević2 – Trojanović2, Petrović

Požarevac : Požarevac 🆚️ Partenon 6:3 (1:1) Jeremić2, Pajić, AG, Drakulić, Lepojević – Arsić, Milosavljević2

Kragujevac : Kragujevac Wild boars 🆚️ Bele Crkve 7:7 (4:4) Cvetković3, Matović, Marković3 – AG, Rakić3, Popović, Mijajlović2

DRUGA LIGA 1.Kolo – Partenon, Smederevo i Bele Crkve ubedljivi⚽️

Smederevo : Smederevo 🆚️ Hram 6:1 (3:0) Paunović2, Filipović2, Jeremić2 – Kukolj

Igrač utakmice : Nemanja Paunović

Kuršumlija : Bele Crkve 🆚️ Gvozdeni puk 7:3 (3:1) N. Jovanović2, J. Jovanović2, Milošević, Popović, AG – Mitrović, Tasić2

Beograd: Ekonomist 🆚️ Kalča 5:6 (2:4) Mihić, Jovović, Popović, Tomić2 – Radenković3, Stojanović, Krstić, Nedeljković

Igrač utakmice : Dimitrije Radenković

Vrbas : Leteći Holanđanin 🆚️ Spartak 7:6 (4:1) Radović2, Bodonji2, Peković, Mušikić Marojević – Celin2, Žeravica2, Tomić, AG

Leskovac : Leskovac 🆚️ Požarevac 3:7 (2:4) Vukojević, Stefanović, Nastić – Jeremić2, Pajić2, Gostojić2, V. Simić

Smederevska Palanka : Partenon 🆚️ Kragujevac Wild boars 7:0 (3:0) Kokotović2, Arsić2, Spasojević2, Tufegdžić

DRUGA LIGA 22.Kolo – Leskovac u baražu za Prvu ligu🇷🇸 Spartak ispao⚽️

Leskovac : Leskovac 🆚️ Banjica 3:2 (1:2) Nastić, Vukojević, Stefanović – Majstorović, Kokotović

Požarevac : Požarevac 🆚️ Partenon 10:3 (4:2) N. Simić2, V. Simić2, Lepojević3, Stanković, Blagojević, Mirković – Jovanović2, Tufegdžić

Niš : Kalča 🆚️ Spartak 7:3 (3:3) Pešić2, Rančić2 , Nedeljković, Stanković, Ristić – Mijatović2, Celin

Beograd : Ekonomist 🆚️ Smederevo 2:5 (2:3) Mihić, Dodić – Knežević, Prvulović, Paunović2, Nikolić

Zrenjanin : Sas 🆚️ Gvozdeni puk 7:7 (3:4) Živanov2, Aranitović, Bačvanski, Mastilo3 – AG, Petrović4, Đačanin

Igrač utakmice : Stefan Petrović

Blace : Jastrebac 🆚️ Winter-sport 1:2 (1:0) Urošević – Ristić, Janković

Večeras je stavljena tačka na još jednu prezanimljivu sezonu Druge lige🇷🇸

Od ranije je poznato da je novi prvoligaš Winter-sport, da će u niži rang Jastrebac, Partenon i Ekonomist⚽️

Poznato je bilo da će “još”obaveza u ovoj sezoni imati Sas u baražu za Prvu ligu🇷🇸 protiv Ivanjice⚽️

U poslednjem kolu sve 👀 bile su ka jugu 🇷🇸 Nišu gde su Kalča i Spartak u direktnom duelu odlučili ko ostaje, a ko ispada iz lige kao i Leskovcu gde je domaćin pobedom izborio “još” obaveza u ovoj sezoni, istorijskim uspehom i plasmanom u baraž za Prvu ligu🇷🇸 i Banjici kojoj je pretilo ispadanje, ipak pobedom Kalče iz lige je ispao Spartak zbog lošije gol razlike u odnosu na Banjicu⚽️

Winter-sport se vratio u elitu, posle godinu dana u nižem rangu⚽️

Futsaleri Winter Sporta se vraćaju u Prvu futsal ligu Srbije i predstavjače grad Niš u najvišem rangu takmičenja.

Oni su juče pre utakmice sa zrenjaninskim SAS-om zvanično proglašeni za prvake Druge futsal lige Srbije a pobedom protiv Zrenjaninaca rezultatom 3:2 (2:1), povećali bodovnu prednost na tabeli od čak 15 bodova.

Nišlije su na polusezoni imali čak sedam bodova zaostatka u odnosu na ekipu SAS-a, ali su u drugom delu sezone pokazali da se nisu predali i neće tek tako prepustiti Zrenjaninskoj ekipi promociju u viši rang.

Trener Winter Sporta Miloš Todorović je rekao da je ovo uspešno završena sezona kada se ovako ubedljivo osvoji prvo mesto.

,,Uspešno završena sezona, kada osvojimo ovako ubedljivo prvo mesto. Ja sam došao tek na zimu, ekipa je tada imala sedam bodova zaostatka, Danilo Kostić nam je dostao pomogao u drugom delu sezone. Momci su vredno radili, zaslužili su sve ono dokle smo stigli’’ – započeo je.

Dotakao se i drugih timova i dodao je da su ekipe u ligi dosta jednake.

’’Ekipe u ligi su dosta jednake, od trećeg do devetog mesta je razlika četiri boda. Do poslednjeg kola se neće znati ko će napustiti ligu a ko ostati’’ – nastavio je trener Winter Sporta.

Na kraju je pričao i o utakmici sa SAS-om i dodao da su opuštenije ušli u utakmicu i da su dosta šansi promašili.

’’Zaslužena pobeda, malo smo bili pod euforijom na početku, posle onog slavlja i ceremonije. Opuštenije smo ušli dosta šansi smo promašili, protivnik je to kaznio i poveo 0:1. Posle smo okrenuli utakmicu u našu korist, držali u svojim rukama. Čestitam momcima na zalaganju i uspešnoj sezoni, imamo poslednje kolo u Blacu da privedemo sve kraju i onda da vidimo šta i kako dalje’’ – zaključio je Miloš Todorović.

Na kraju utakmice je klub dodelio i priznanja svojim igračima za najviše odigranih utakmica: Milanu Đorđeviću (200), Vladici Ristiću (150), Bojanu Jankoviću (150) i Marku Ćeniću (100).

Tekst pisao : Sava Jojić (prijatelj FnS)

DRUGA LIGA 21. Kolo – Leskovac na korak od baraža za Prvu ligu🇷🇸, Ekonomist i Partenon trećeligaši⚽️

Niš : Winter-sport 🆚️ Sas 3:2 (2:1) Jovanović, D. Radenković, Ristić – Matić, Aranitović

• Izveštaj sa utakmice našeg prijatelja iz Niša Save Jojića:
  • Winter Sport-SAS 3:2(2:1)
  • U subotu 01.04. od 16:00 časova u okviru 21. kola Druge futsal lige Srbije u sali osnovne škole ,,Miroslav Antić’’ ekipa Winter Sporta u jednom zanimljivom meču dočekala Zrenjaninski SAS. Ovo je bio duel prvog i drugog tima na tabeli, a domaći su zvanično obezbedili plasman u viši rang takmičenja.
  • Prvo poluvreme:
  • Ekipa SAS-a je bolja ušla u utakmicu i odmah na početku stvorila sjajnu šansu, koju Žarko Matić nije iskoristio jer njegov šut završio pored gola. Dva minuta kasnije isti igrač je imao priliku za popravni, i ovog puta bio precizan i doveo svoj tim u vođstvo od 1:0.
  • U 3. minutu Winter Sport je preko Petra Marjanovića stvorio odličnu priliki, ali je lopta otišla pored stative. U 5. i 6. minutu nova šansa za goste preko Žarka Matića, koji je prvo pogodio stativu, a posle drugog pokušaja je golman domaćih Slaviša Milenković bio siguran.
  • U 7. minutu posle sjajne akcije domaćih i prodora po levoj strani Petra Stevanovića koji pronalazi Dimitrija Radenkovića na drugoj stativi, a on postiže pogodak i donosi izjednačenje 1:1.
  • Dva minuta kasnije Nemanja Jovanović dovodi ekipu Winter Sporta u vođstvo od 2:1. On je šutem sa distance poslao loptu u golmanov suprotan ugao, i on je bio nemoćan.
  • Nakon ovog gola, domaći su stvorili još jednu priliku preko Petra Stevanovića, koji je imao šansu da dovode svoj tim do još ubedljivije prednosti, ali je lopta prošla pored stative.
  • U nastavku su se smenjivali šanse na obe strane, a u finišu prvog dela nakon kontre gosti su imali priliku preko Mileta Šarenca, ali je golman Milenković bio visini zadatka.
  • Drugo poluvreme:
  • Na početku drugog dela, ekipa Winter Sporta je krenula dinamično i kontorlisala igru.
  • U 21. minutu Milan Maksimović iz redova domaćih uputio je šut sa distance, ali je čuvar mreže gostiju bio na mesto i poslao loptu u korner. Nakon udarca iz ugla Marko Ilić je pokušao, ali je opet golman SAS-a bio na mestu.
  • U 22. minutu Winter Sport je imao slobodan udarac, a šutirao je Vladimir Ristić, ali je njegov šut odbranio Rodić. Ekipa SAS-a je imala sjajnu kontru koju je Igor Aranitović krunisao pogotkom za izjednačenje 2:2.
  • Nakon pogotka gostiju, domaći si imali brzu kontru preko Milana Maksimovića, ali je njegov šut odbranio Rodić.
  • Igrao se 29. minut utakmice kada je Vladimir Ristić imao sjajan prodor po desnoj strani i njegov šut je završio pored desne stative, a golman Rodić je bio nemoćan i Ristić svoj tim opet dovodi u vođstvo od 3:2.
  • U 33. minutu gosti nakon kontra napada preko Igora Aranitovića imali priliku za izjednačenje, ali je on pogodio stativu. Do kraja utakmice domaći su imali inicijativu i čuvali prednost.
  • Na kraju Winter Sport je odneo pobedu i povećao bodovnu prednost u odnosu na svog današnjeg protivnika na 15 bodova.
  • Nišlije su prvi na tabeli sa 52 bodova i u narednom kolu gostuju u Blacu ekipu Jastepca. SAS je na drugm mestu sa 37 bodova i sledeću utakmicu igraju protiv Gvozdenog Puka kao domaćini.

Beograd : Banjica 🆚️ Jastrebac 6:1 (4:1) Janjić2, Jovanović, Majstorović, Petrović, Vrbničanin – Savković

Smederevo : Smederevo 🆚️ Kalča 11:3 (7:1) M. Knežević, A. Knežević, Paunović3, Adamović3, Simeunović, Jeremić2 – Nedeljković, Stojković, Ristić

Subotica : Spartak 🆚️ Požarevac 3:4 (1:2) Mijatović, Guberinić, AG – V. Simić2, Jeremić, Drakulić

Smederevska Palanka : Partenon 🆚️ Leskovac 3:6 (2:2) Radić, Mišić, Todorović – Stefanović4, Bojat, Stojadinović

Niš : Gvozdeni puk 🆚️ Ekonomist 4:3 (1:2) Đačanin, Petrović, Stojanović2 – Mihić2, Jovović

• Gvozdeni Puk-Ekonomist 4:3 (1:2)
  • U subotu 01.04. od 19:00 časova u okviru 21. kola Druge futsal lige Srbije u sali ,,Šivara’’ sastali su se Gvozdeni Puk i Ekonomist.
  • Od samog starta utakmica je bila otvorena i žustra sa obe strane. U 2. minutu šansu su imali gosti preko Stefana Popovića, ali je golman Gvozdenog Puka Dušan Stojković bio siguran. Dva minuta kasnije opet je Popović imao priliku da ugrozi gol domaćina, kada je pokušao da lobuje Stojkovića, ali je on osujetio plan i bio ponovo nesavladiv.
  • Đorđe Stojanović iz redova Gvozdenog Puka šutirao je slobodan udarac u 5. minutu, međutim, njegov šut je završio pored gola. Filip Miljković je ukrao loptu od futsalera Ekonomista i poveo sjajnu kontru i na drugu stativu uposlio Stefana Đačanina koji svoj tim dovodi u vođstvo u 5. minutu.
  • Gosti su  minut kasnije imali priliku preko Miloša Glavonjića, a lopta mu je bacio golman Ekonomista Vidaković, ali je šut Glavonjića Stojković odbranio i poslao u korner.
  • Nakon kornera Stefan Popović šalje loptu Dimitriju Mihiću, a on je šutnuo sa distance i doveo do izjednačenja 1:1. U 9. minutu golman Stojković je imao dve sjajne intervencije
  • U prvoj situaciji klizećim startom sprečio obećavajuću kontru, a u drugoj, kada je Popović šutirao sa leve strane, a on bio siguran i sačuvao svoj gol.
  • U nastavku je ekipa Ekonomista imala bolju inicijativu i kontrolu igre. U 13. minutu Dimitrije Mihić je šutirao sa distance, ali je lopta završila u ruke Stojkovića.
  • Gvozdeni Puk je u 16. minutu imao priliku kada je Dušan Spasojević ostavio loptu za Stojanovića, a ovaj šutirao pored leve stative. Tri minuta kasnije greška odbrane domaćih i Vladimir Jovović krade loptu i sjajnim šutem postiže pogodak za vođstvo gostiju 2:1. Domaći su odmah uzvratili iz slobodnog udarca kada je Stojanovićev šut odbranio Vidaković.
  • Do kraja poluvremena nije se menjao rezultat i Ekonomist odlazi na odmor sa golom prednosti.
  • Nakon odličnog prodora futsaleri gostiju, Dimitrija Mihića po levoj strani i šutnuo, ali je Stojković opet bio na visinu zadatka. Odmah nakon ove akcije, isti igrač je imao opet priliku da uveća prednost, ali golman Gvozdenog Puka je sačuvao svoj tim.
  • Igrač domaćih Stefan Petrović je probio po desnoj strani i oprobao svoj šut, međutim, golman gostiju je imao sjajnu intervenciju. U 27. minutu Ekonomist ostaje sa igračem manje, a crveni karton je dobio Stefan Popović.
  • U 29. minutu Stefan Petrović je imao odličan prodor po levoj strani kada je šutnuo loptu u dalji golmanov ugao i postigao pogodak za vođstvo Gvozdenog Puka od 3:2.
  • Stefan Đačanin je lukavao ukrao loptu gostima i pokušao da uveća prednost svog tima, ali je Vidaković bio na mestu. U 34. minutu Vladimir Jovović je šutrao, ali je lopta nakon odbitka  odbrane došla do Glavonjića čiji je šut bio neprecizan.
  • Stojanović je imao priliku da stavi tačku na ovaj susret u 35. minutu kada je uzeo da šutira penal, ali je njegov šut golman gostiju odbranio i poslao loptu u korner. Nakon kornera Đačanin je šutirao sa distance, ali je Vidaković opet bio na visini zadatka. Nakon greške odbrane Gvozdenog Puka, Mihić je postiže pogodak za izjednačenje i učinio utakmicu još dramatičnijom.
  • poslednjim trenucima utakmice gosti su dobili drugi crveni karton na meču, a ovog puta je to bio Glavonjić koji je napravio penal, a Stojanović je ovog puta bio precizan i svoj tim doveo do pobede rezultatom 4:3.
  • Gvozdeni Puk se nalazi na petom mestu sa 30 bodova i u narednom kolu gostuje u Zrenjaninu ekipi SAS-a. Ekonomist se nalazi na desetom mestu sa 23 osvojena boda i sledeću utakmicu igraju protiv Smedereva kao domaćini.

Kolo pre kraja drugoligaškog karavana poznato je da će se Ekonomist i Partenon porazima pridružiti Jastrebcu na putu za niži rang⚽️

Požarevac se uhvatio za slamku spasa pobedom u Subotici golom u poslednjoj sekundi i time Spartak, Banjicu i Kalču uvukao u opasnu zonu⚽️

Leskovac pobedom u Palanci ima istorijsku šansu da pobedom u poslednjem kolu kući izbori plasman u baraž za Prvu ligu🇷🇸 i to sve na krilima Igora Stefanovića igrača kola koji je postigao četiri pogotka⚽️

DRUGA LIGA 20.Kolo – Winter-sport u eliti, Sas u baražu za prvu ligu, dok Jastrebac nije više član saveznog ranga⚽️

Leskovac : Leskovac 🆚️ Jastrebac 8:4 (5:3) Stefanović4, Cvetanović, Jović, Micić2 – Valjarević, Vuletić, Vukajlović2

Požarevac : Požarevac 🆚️ Smederevo 2:3 (0:0) V. Simić, Gostojić – Paunović, Prvulović, Nikolić

Niš : Kalča 🆚️ Gvozdeni puk 4:2 (2:2) Nikolić, Ristić, Rančić, Stojković – AG, Petrović

Zrenjanin : Sas 🆚️ Banjica 3:5 (0:1) Matić2, Škorić – Petrović2, Janjić, Vrbničanin, Jelić

Igrač utakmice : Veljko Petrović

Beograd : Ekonomist 🆚️ Winter-sport 2:9 (0:2) Tomić, Jovović – Marjanović4, Milenković, Ristić, D. Radenković, Kostić, Ilić

Igrač utakmice : Petar Marjanović

Smederevska Palanka : Partenon 🆚️ Spartak 2:4 (1:1) Tacković, Radić – Celin, Tomić, Lučanović, Guberinić

Dva kola pre kraja poznat je šampion Druge lige 🇷🇸 i povratnik u društvo najboljih ekipa Winter-sporta koja je u ovom kolu slavila na gostovanju Ekonomistu (2:9)

Pored šampiona, poznat je i vice-šampion ekipa Sas-a koja će kroz baraž sa pretposlednjim iz Prve lige 🇷🇸 pokušati da izbori promociju u viši rang, inače u ovom kolu Sas je poražen kući od Banjice (3:5)⚽️

Prva ekipa koja napušta savezni rang je Jastrebac, koji posle nekoliko sezona u Prvoj i Drugoj ligi nije više član saveznog ranga porazom u Leskovcu (8:4)⚽️

U ostalim utakmicama Kalča je slavila u gradskom derbiju protiv Gvozdenog puka (4:2), Smederevo je u lokalnom derbiju slavilo na gostovanju Požarevcu (2:3), dok je u utakmici za “6” bodova Spartak slavio na strani protiv Partenona (2:4)⚽️

Igrač kola : Petar Marjanović koji je postigao četiri pogotka za Winter protiv Ekonomista, i pored toga cele sezone je bio jedan od najboljih igrača Nišlija u pohodu na najviši rang⚽️

𝘋𝘙𝘜𝘎𝘈 𝘓𝘐𝘎𝘈 19. 𝘒𝘰𝘭𝘰 – 𝘞𝘪𝘯𝘵𝘦𝘳 𝘴𝘪𝘨𝘶𝘳𝘢𝘯 𝘶 𝘥𝘦𝘳𝘣𝘪𝘫𝘶 𝘕𝘪𝘴𝘢, 𝘌𝘬𝘰𝘯𝘰𝘮𝘪𝘴𝘵 𝘩𝘪𝘵 𝘥𝘳𝘶𝘨𝘰𝘨 𝘥𝘦𝘭𝘢 𝘴𝘦𝘻𝘰𝘯𝘦⚽

𝘉𝘭𝘢𝘤𝘦 : 𝘑𝘢𝘴𝘵𝘳𝘦𝘣𝘢𝘤 🆚 𝘚𝘢𝘴 3:3 (2:2) 𝘚. 𝘚𝘪𝘮𝘤𝘦𝘷𝘪𝘤, 𝘔𝘪𝘭𝘪𝘷𝘰𝘫𝘦𝘷𝘪𝘤, 𝘝𝘶𝘭𝘦𝘵𝘪𝘤 – 𝘓𝘰𝘫𝘱𝘶𝘳, 𝘕𝘰𝘷𝘬𝘰𝘷𝘪𝘤2

𝘐𝘨𝘳𝘢𝘤 𝘶𝘵𝘢𝘬𝘮𝘪𝘤𝘦 : 𝘚𝘭𝘢𝘥𝘫𝘢𝘯 𝘕𝘰𝘷𝘬𝘰𝘷𝘪𝘤

𝘕𝘪𝘴 : 𝘎𝘷𝘰𝘻𝘥𝘦𝘯𝘪 𝘱𝘶𝘬 🆚 𝘗𝘰𝘻𝘢𝘳𝘦𝘷𝘢𝘤 6:3 (3:2) 𝘋𝘫. 𝘚𝘵𝘰𝘫𝘢𝘯𝘰𝘷𝘪𝘤 4, 𝘗𝘦𝘵𝘳𝘰𝘷𝘪𝘤, 𝘔𝘪𝘭𝘫𝘬𝘰𝘷𝘪𝘤 – 𝘝. 𝘚𝘪𝘮𝘪𝘤2, 𝘓𝘦𝘱𝘰𝘫𝘦𝘷𝘪𝘤

𝘐𝘨𝘳𝘢𝘤 𝘶𝘵𝘢𝘬𝘮𝘪𝘤𝘦 : 𝘋𝘫𝘰𝘳𝘥𝘫𝘦 𝘚𝘵𝘰𝘫𝘢𝘯𝘰𝘷𝘪𝘤

𝘕𝘪𝘴 : 𝘞𝘪𝘯𝘵𝘦𝘳-𝘴𝘱𝘰𝘳𝘵 🆚 𝘒𝘢𝘭𝘤𝘢 4:1 (2:1) 𝘙𝘪𝘴𝘵𝘪𝘤, 𝘔. 𝘙𝘢𝘥𝘦𝘯𝘬𝘰𝘷𝘪𝘤, 𝘚𝘵𝘦𝘷𝘢𝘯𝘰𝘷𝘪𝘤, 𝘒𝘰𝘴𝘵𝘪𝘤 – 𝘕𝘦𝘥𝘦𝘭𝘫𝘬𝘰𝘷𝘪𝘤

𝘚𝘶𝘣𝘰𝘵𝘪𝘤𝘢 : 𝘚𝘱𝘢𝘳𝘵𝘢𝘬 🆚 𝘓𝘦𝘴𝘬𝘰𝘷𝘢𝘤 1:5 (0:1) 𝘛𝘰𝘮𝘪𝘤 – 𝘊𝘷𝘦𝘵𝘢𝘯𝘰𝘷𝘪𝘤2, 𝘚𝘵𝘦𝘧𝘢𝘯𝘰𝘷𝘪𝘤3

𝘐𝘨𝘳𝘢𝘤 𝘶𝘵𝘢𝘬𝘮𝘪𝘤𝘦 : 𝘐𝘨𝘰𝘳 𝘚𝘵𝘦𝘧𝘢𝘯𝘰𝘷𝘪𝘤

𝘚𝘮𝘦𝘥𝘦𝘳𝘦𝘷𝘴𝘬𝘢 𝘗𝘢𝘭𝘢𝘯𝘬𝘢 : 𝘗𝘢𝘳𝘵𝘦𝘯𝘰𝘯 🆚 𝘚𝘮𝘦𝘥𝘦𝘳𝘦𝘷𝘰 7:5 (4:3) 𝘚𝘵𝘰𝘫𝘢𝘯𝘰𝘷𝘪𝘤 3, 𝘔𝘪𝘭𝘰𝘷𝘢𝘯𝘰𝘷𝘪𝘤 2,𝘛𝘢𝘤𝘬𝘰𝘷𝘪𝘤, 𝘑𝘰𝘷𝘢𝘯𝘰𝘷𝘪𝘤 – 𝘗𝘢𝘶𝘯𝘰𝘷𝘪𝘤3, 𝘝𝘢𝘴𝘪𝘤2

𝘐𝘨𝘳𝘢𝘤 𝘶𝘵𝘢𝘬𝘮𝘪𝘤𝘦 : 𝘝𝘰𝘫𝘪𝘴𝘭𝘢𝘷 𝘚𝘵𝘰𝘫𝘢𝘯𝘰𝘷𝘪𝘤

𝘉𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘥 : 𝘉𝘢𝘯𝘫𝘪𝘤𝘢 🆚 𝘌𝘬𝘰𝘯𝘰𝘮𝘪𝘴𝘵 3:7 (1:4) 𝘈𝘳𝘴𝘪𝘤, 𝘗𝘦𝘵𝘳𝘰𝘷𝘪𝘤, 𝘑𝘰𝘷𝘢𝘯𝘰𝘷𝘪𝘤 – 𝘈𝘎, 𝘗𝘰𝘱𝘰𝘷𝘪𝘤, 𝘔𝘪𝘩𝘪𝘤3, 𝘑𝘰𝘷𝘰𝘷𝘪𝘤, 𝘋𝘰𝘥𝘪𝘤

𝘐𝘨𝘳𝘢𝘤 𝘶𝘵𝘢𝘬𝘮𝘪𝘤𝘦 : 𝘋𝘪𝘮𝘪𝘵𝘳𝘪𝘫𝘦 𝘔𝘪𝘩𝘪𝘤

“𝘓𝘶𝘥𝘯𝘪𝘤𝘢” 𝘶 𝘋𝘳𝘶𝘨𝘰𝘫 𝘭𝘪𝘨𝘪🇷🇸 𝘴𝘦 𝘯𝘢𝘴𝘵𝘢𝘷𝘭𝘫𝘢⚽

𝘞𝘪𝘯𝘵𝘦𝘳 𝘫𝘦 99% 𝘱𝘳𝘷𝘰𝘭𝘪𝘨𝘢𝘴 𝘱𝘰𝘣𝘦𝘥𝘰𝘮 𝘱𝘳𝘰𝘵𝘪𝘷 𝘨𝘳𝘢𝘥𝘴𝘬𝘰𝘨 𝘳𝘪𝘷𝘢𝘭𝘢 𝘒𝘢𝘭𝘤𝘦 (4:1)⚽

𝘎𝘷𝘰𝘻𝘥𝘦𝘯𝘪 𝘱𝘶𝘬 𝘪 𝘓𝘦𝘴𝘬𝘰𝘷𝘢𝘤 𝘴𝘶 𝘯𝘢 𝘥𝘦𝘰𝘣𝘪 𝘵𝘳𝘦𝘤𝘦𝘨 𝘮𝘦𝘴𝘵𝘢 𝘬𝘰𝘫𝘦 𝘷𝘰𝘥𝘪 𝘶 𝘣𝘢𝘳𝘢𝘻 𝘻𝘢 𝘗𝘳𝘷𝘶 𝘭𝘪𝘨𝘶🇷🇸 𝘱𝘰𝘣𝘦𝘥𝘢𝘮𝘢 𝘱𝘳𝘰𝘵𝘪𝘷 𝘗𝘰𝘻𝘢𝘳𝘦𝘷𝘤𝘢 𝘪 𝘚𝘱𝘢𝘳𝘵𝘢𝘬𝘢⚽

𝘗𝘢𝘳𝘵𝘦𝘯𝘰𝘯 𝘴𝘭𝘢𝘷𝘪𝘰 𝘱𝘳𝘰𝘵𝘪𝘷 𝘚𝘮𝘦𝘥𝘦𝘳𝘦𝘷𝘢 𝘶 𝘭𝘰𝘬𝘢𝘭𝘯𝘰𝘮 𝘥𝘦𝘳𝘣𝘪𝘫𝘶 (7:5)⚽

𝘑𝘢𝘴𝘵𝘳𝘦𝘣𝘢𝘤 𝘬𝘰𝘫𝘪 𝘫𝘦 𝘯𝘢 𝘳𝘶𝘣𝘶 𝘪𝘴𝘱𝘢𝘥𝘢𝘯𝘫𝘢 𝘰𝘥𝘪𝘨𝘳𝘢𝘰 𝘫𝘦 (3:3) 𝘴𝘢 𝘚𝘢𝘴𝘰𝘮 𝘬𝘰𝘫𝘪 𝘤𝘦 𝘬𝘢𝘰 𝘥𝘳𝘶𝘨𝘪 𝘶 𝘣𝘢𝘳𝘢𝘻 𝘻𝘢 𝘗𝘳𝘷𝘶 𝘭𝘪𝘨𝘶🇷🇸

𝘜 𝘉𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘥𝘴𝘬𝘰𝘮 𝘥𝘦𝘳𝘣𝘪𝘫𝘶 𝘌𝘬𝘰𝘯𝘰𝘮𝘪𝘴𝘵 𝘫𝘦 𝘯𝘢𝘴𝘵𝘢𝘷𝘪𝘰 𝘴𝘢 𝘴𝘫𝘢𝘯𝘪𝘮 𝘪𝘨𝘳𝘢𝘮𝘢 𝘶 𝘥𝘳𝘶𝘨𝘰𝘮 𝘥𝘦𝘭𝘶 𝘴𝘦𝘻𝘰𝘯𝘦 𝘪 𝘴𝘭𝘢𝘷𝘪𝘰 𝘯𝘢 𝘨𝘰𝘴𝘵𝘰𝘷𝘢𝘯𝘫𝘶 𝘉𝘢𝘯𝘫𝘪𝘤𝘪 (3:7) 𝘱𝘳𝘦𝘥𝘷𝘰𝘥𝘫𝘦𝘯 𝘵𝘳𝘦𝘯𝘦𝘳𝘰𝘮 𝘔𝘪𝘭𝘰𝘴𝘦𝘮 𝘈𝘭𝘪𝘭𝘰𝘷𝘪𝘤𝘦𝘮 𝘬𝘰𝘫𝘪 𝘪𝘩 𝘫𝘦 𝘱𝘳𝘦𝘱𝘰𝘳𝘰𝘥𝘪𝘰 𝘪 𝘋𝘪𝘮𝘪𝘵𝘳𝘪𝘫𝘦𝘮 𝘔𝘪𝘩𝘪𝘤𝘦𝘮 𝘬𝘰𝘫𝘪 𝘫𝘦 𝘱𝘰𝘬𝘢𝘻𝘢𝘰 𝘴𝘷𝘰𝘫 𝘬𝘷𝘢𝘭𝘪𝘵𝘦𝘵 𝘪 𝘴𝘢 𝘵𝘳𝘪 𝘱𝘰𝘨𝘰𝘵𝘬𝘢 𝘱𝘰𝘯𝘦𝘰 𝘦𝘱𝘪𝘵𝘦𝘵 𝘪𝘨𝘳𝘢𝘤𝘢 𝘬𝘰𝘭𝘢⚽

𝘋𝘙𝘜𝘎𝘈 𝘓𝘐𝘎𝘈 18. 𝘒𝘰𝘭𝘰 – 𝘞𝘪𝘯𝘵𝘦𝘳 𝘣𝘭𝘪𝘻𝘶 𝘱𝘳𝘰𝘮𝘰𝘤𝘪𝘫𝘦, 𝘚𝘢𝘴 𝘴𝘦 𝘯𝘦 𝘱𝘳𝘦𝘥𝘢𝘫𝘦, 𝘥𝘰𝘬 𝘫𝘦 𝘚𝘮𝘦𝘥𝘦𝘳𝘦𝘷𝘰 𝘶 𝘻𝘰𝘯𝘪 𝘣𝘢𝘳𝘢𝘻𝘢 𝘻𝘢 𝘗𝘳𝘷𝘶 𝘭𝘪𝘨𝘶🇷🇸

𝘗𝘰𝘻𝘢𝘳𝘦𝘷𝘢𝘤 : 𝘗𝘰𝘻𝘢𝘳𝘦𝘷𝘢𝘤 🆚 𝘞𝘪𝘯𝘵𝘦𝘳-𝘴𝘱𝘰𝘳𝘵 1:2(1:1) 𝘓𝘦𝘱𝘰𝘫𝘦𝘷𝘪𝘤 – 𝘐𝘭𝘪𝘤, 𝘋. 𝘙𝘢𝘥𝘦𝘯𝘬𝘰𝘷𝘪𝘤

𝘐𝘨𝘳𝘢𝘤 𝘶𝘵𝘢𝘬𝘮𝘪𝘤𝘦 : 𝘚𝘭𝘢𝘷𝘪𝘴𝘢 𝘔𝘪𝘭𝘦𝘯𝘬𝘰𝘷𝘪𝘤

𝘓𝘦𝘴𝘬𝘰𝘷𝘢𝘤 : 𝘓𝘦𝘴𝘬𝘰𝘷𝘢𝘤 🆚 𝘚𝘢𝘴 4:5 (1:0) 𝘝𝘶𝘬𝘰𝘫𝘦𝘷𝘪𝘤2 , 𝘕𝘢𝘴𝘵𝘪𝘤, 𝘗𝘦𝘵𝘳𝘰𝘷𝘪𝘤 – 𝘔𝘢𝘵𝘪𝘤4, 𝘒𝘶𝘫𝘶𝘯𝘥𝘻𝘪𝘤

𝘐𝘨𝘳𝘢𝘤 𝘶𝘵𝘢𝘬𝘮𝘪𝘤𝘦 : 𝘡𝘢𝘳𝘬𝘰 𝘔𝘢𝘵𝘪𝘤

𝘉𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘥 : 𝘌𝘬𝘰𝘯𝘰𝘮𝘪𝘴𝘵 🆚 𝘑𝘢𝘴𝘵𝘳𝘦𝘣𝘢𝘤 4:1 (3:1) 𝘔𝘪𝘩𝘪𝘤2, 𝘚𝘵𝘢𝘮𝘦𝘯𝘬𝘰𝘷𝘪𝘤 , 𝘑𝘰𝘷𝘰𝘷𝘪𝘤- 𝘚. 𝘚𝘪𝘮𝘤𝘦𝘷𝘪𝘤

𝘐𝘨𝘳𝘢𝘤 𝘶𝘵𝘢𝘬𝘮𝘪𝘤𝘦: 𝘋𝘪𝘮𝘪𝘵𝘳𝘪𝘫𝘦 𝘔𝘪𝘩𝘪𝘤

𝘕𝘪𝘴 : 𝘒𝘢𝘭𝘤𝘢 🆚 𝘉𝘢𝘯𝘫𝘪𝘤𝘢 4:3 (3:1) 𝘙𝘢𝘯𝘤𝘪𝘤, 𝘕𝘦𝘥𝘦𝘭𝘫𝘬𝘰𝘷𝘪𝘤, 𝘈𝘎, 𝘙𝘪𝘴𝘵𝘪𝘤 – 𝘑𝘢𝘯𝘫𝘪𝘤2, 𝘑𝘰𝘷𝘢𝘯𝘰𝘷𝘪𝘤

𝘐𝘨𝘳𝘢𝘤 𝘶𝘵𝘢𝘬𝘮𝘪𝘤𝘦 : 𝘕𝘪𝘬𝘰𝘭𝘢 𝘙𝘪𝘴𝘵𝘪𝘤

𝘚𝘮𝘦𝘥𝘦𝘳𝘦𝘷𝘴𝘬𝘢 𝘗𝘢𝘭𝘢𝘯𝘬𝘢 : 𝘗𝘢𝘳𝘵𝘦𝘯𝘰𝘯 🆚 𝘎𝘷𝘰𝘻𝘥𝘦𝘯𝘪 𝘗𝘶𝘬 1:1 (0:1) 𝘙𝘢𝘥𝘪𝘤 – 𝘔𝘪𝘭𝘫𝘬𝘰𝘷𝘪𝘤

𝘚𝘶𝘣𝘰𝘵𝘪𝘤𝘢 : 𝘚𝘱𝘢𝘳𝘵𝘢𝘬 🆚 𝘚𝘮𝘦𝘥𝘦𝘳𝘦𝘷𝘰 2:5 (0:1) 𝘡𝘰𝘭𝘯𝘢𝘫𝘪𝘤, 𝘔𝘪𝘫𝘢𝘵𝘰𝘷𝘪𝘤 – 𝘒𝘯𝘦𝘻𝘦𝘷𝘪𝘤, 𝘗𝘢𝘶𝘯𝘰𝘷𝘪𝘤, 𝘈𝘥𝘢𝘮𝘰𝘷𝘪𝘤, 𝘗𝘳𝘷𝘶𝘭𝘰𝘷𝘪𝘤, 𝘍𝘪𝘭𝘪𝘱𝘰𝘷𝘪𝘤

𝘗𝘰𝘴𝘭𝘦 𝘯𝘦𝘥𝘦𝘭𝘫𝘦 𝘱𝘢𝘶𝘻𝘦 𝘯𝘢𝘴𝘵𝘢𝘷𝘭𝘫𝘦𝘯𝘢 𝘫𝘦 𝘋𝘳𝘶𝘨𝘢 𝘭𝘪𝘨𝘢🇷🇸 𝘶𝘵𝘢𝘬𝘮𝘪𝘤𝘢𝘮𝘢 18.𝘬𝘰𝘭𝘢 , 𝘢 𝘥𝘰 𝘱𝘰𝘣𝘦𝘥𝘢 𝘴𝘵𝘪𝘨𝘢𝘰 𝘫𝘦 𝘷𝘰𝘥𝘦𝘤𝘪 𝘥𝘷𝘰𝘫𝘢𝘤 𝘯𝘢 𝘴𝘵𝘳𝘢𝘯𝘪 𝘞𝘪𝘯𝘵𝘦𝘳 𝘫𝘦 𝘴𝘭𝘢𝘷𝘪𝘰 𝘶 𝘗𝘰𝘻𝘢𝘳𝘦𝘷𝘤𝘶, 𝘥𝘰𝘬 𝘫𝘦 𝘚𝘢𝘴 𝘰𝘥𝘯𝘦𝘰 𝘣𝘰𝘥𝘰𝘷𝘦 𝘪𝘻 𝘓𝘦𝘴𝘬𝘰𝘷𝘤𝘢⚽

𝘒𝘢𝘭𝘤𝘢 𝘫𝘦 𝘴𝘵𝘪𝘨𝘭𝘢 𝘥𝘰 𝘷𝘢𝘻𝘯𝘦 𝘱𝘰𝘣𝘦𝘥𝘦 𝘱𝘳𝘰𝘵𝘪𝘷 𝘉𝘢𝘯𝘫𝘪𝘤𝘦, 𝘌𝘬𝘰𝘯𝘰𝘮𝘪𝘴𝘵 𝘱𝘳𝘰𝘵𝘪𝘷 𝘑𝘢𝘵𝘳𝘦𝘣𝘤𝘢, 𝘥𝘰𝘬 𝘫𝘦 𝘚𝘮𝘦𝘥𝘦𝘳𝘦𝘷𝘰 𝘶 𝘻𝘰𝘯𝘪 𝘣𝘢𝘳𝘢𝘻𝘢 𝘻𝘢 𝘗𝘳𝘷𝘶 𝘭𝘪𝘨𝘶 🇷🇸 𝘱𝘰𝘣𝘦𝘥𝘰𝘮 𝘶 𝘚𝘶𝘣𝘰𝘵𝘪𝘤𝘪⚽

𝘗𝘢𝘳𝘵𝘦𝘯𝘰𝘯 𝘪 𝘎𝘷𝘰𝘻𝘥𝘦𝘯𝘪 𝘱𝘶𝘬 𝘱𝘰𝘥𝘦𝘭𝘪𝘭𝘪 𝘴𝘶 𝘣𝘰𝘥𝘰𝘷𝘦 𝘶 𝘣𝘰𝘳𝘣𝘪 𝘻𝘢 𝘴𝘱𝘢𝘴⚽

𝘒𝘰𝘭𝘰 𝘫𝘦 𝘰𝘣𝘦𝘭𝘦𝘻𝘪𝘰 𝘡𝘢𝘳𝘬𝘰 𝘔𝘢𝘵𝘪𝘤 𝘴𝘢 𝘤𝘦𝘵𝘪𝘳𝘪 𝘱𝘰𝘨𝘰𝘵𝘬𝘢 𝘻𝘢 𝘚𝘢𝘴 𝘯𝘢 𝘨𝘰𝘴𝘵𝘰𝘷𝘢𝘯𝘫𝘶 𝘓𝘦𝘴𝘬𝘰𝘷𝘤𝘶⚽

𝘋𝘙𝘜𝘎𝘈 𝘓𝘐𝘎𝘈 17. 𝘒𝘰𝘭𝘰 – 𝘞𝘪𝘯𝘵𝘦𝘳 𝘯𝘢 𝘬𝘰𝘳𝘢𝘬 𝘰𝘥 𝘗𝘳𝘷𝘦 𝘭𝘪𝘨𝘦🇷🇸 𝘚𝘱𝘢𝘳𝘵𝘢𝘬, 𝘚𝘮𝘦𝘥𝘦𝘳𝘦𝘷𝘰, 𝘉𝘢𝘯𝘫𝘪𝘤𝘢 𝘪 𝘌𝘬𝘰𝘯𝘰𝘮𝘪𝘴𝘵 𝘴𝘭𝘢𝘷𝘪𝘭𝘪⚽

𝘚𝘮𝘦𝘥𝘦𝘳𝘦𝘷𝘰 : 𝘚𝘮𝘦𝘥𝘦𝘳𝘦𝘷𝘰 🆚 𝘓𝘦𝘴𝘬𝘰𝘷𝘢𝘤 4:1(1:1) 𝘗𝘳𝘷𝘶𝘭𝘰𝘷𝘪𝘤, 𝘗𝘢𝘶𝘯𝘰𝘷𝘪𝘤3 – 𝘚𝘵𝘰𝘫𝘢𝘥𝘪𝘯𝘰𝘷𝘪𝘤

𝘐𝘨𝘳𝘢𝘤 𝘶𝘵𝘢𝘬𝘮𝘪𝘤𝘦 : 𝘕𝘦𝘮𝘢𝘯𝘫𝘢 𝘗𝘢𝘶𝘯𝘰𝘷𝘪𝘤

𝘉𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘥 : 𝘉𝘢𝘯𝘫𝘪𝘤𝘢 🆚 𝘗𝘰𝘻𝘢𝘳𝘦𝘷𝘢𝘤 7:4 (3:3) 𝘈𝘳𝘴𝘪𝘤, 𝘑𝘢𝘯𝘫𝘪𝘤3, 𝘓𝘫𝘶𝘴𝘬𝘪𝘤, 𝘔𝘪𝘬𝘶𝘭𝘦𝘵𝘪𝘤, 𝘑𝘦𝘭𝘪𝘤 – 𝘎𝘰𝘴𝘵𝘰𝘫𝘪𝘤, 𝘓𝘦𝘱𝘰𝘫𝘦𝘷𝘪𝘤2, 𝘗𝘢𝘫𝘪𝘤

𝘐𝘨𝘳𝘢𝘤 𝘶𝘵𝘢𝘬𝘮𝘪𝘤𝘦 : 𝘉𝘰𝘴𝘬𝘰 𝘑𝘢𝘯𝘫𝘪𝘤

𝘉𝘭𝘢𝘤𝘦 : 𝘑𝘢𝘴𝘵𝘳𝘦𝘣𝘢𝘤 🆚 𝘒𝘢𝘭𝘤𝘢 4:4(2:1) 𝘚. 𝘚𝘪𝘮𝘤𝘦𝘷𝘪𝘤2, 𝘝𝘢𝘭𝘫𝘢𝘳𝘦𝘷𝘪𝘤, 𝘊𝘢𝘭𝘪𝘯𝘢 – 𝘕𝘦𝘥𝘦𝘭𝘫𝘬𝘰𝘷𝘪𝘤2, 𝘛𝘳𝘰𝘫𝘢𝘯𝘰𝘷𝘪𝘤, 𝘕𝘪𝘬𝘰𝘭𝘪𝘤

𝘐𝘨𝘳𝘢𝘤 𝘶𝘵𝘢𝘬𝘮𝘪𝘤𝘦 : 𝘚𝘵𝘦𝘧𝘢𝘯 𝘚𝘪𝘮𝘤𝘦𝘷𝘪𝘤

𝘕𝘪𝘴 : 𝘞𝘪𝘯𝘵𝘦𝘳-𝘴𝘱𝘰𝘳𝘵 🆚 𝘗𝘢𝘳𝘵𝘦𝘯𝘰𝘯 4:2(3:1) 𝘔𝘪𝘭𝘦𝘯𝘬𝘰𝘷𝘪𝘤, 𝘔𝘢𝘳𝘫𝘢𝘯𝘰𝘷𝘪𝘤, 𝘒𝘰𝘴𝘵𝘪𝘤, 𝘋. 𝘙𝘢𝘥𝘦𝘯𝘬𝘰𝘷𝘪𝘤 – 𝘚𝘵𝘰𝘫𝘢𝘯𝘰𝘷𝘪𝘤, 𝘛𝘶𝘧𝘦𝘨𝘥𝘻𝘪𝘤

𝘐𝘨𝘳𝘢𝘤 𝘶𝘵𝘢𝘬𝘮𝘪𝘤𝘦 : 𝘗𝘦𝘵𝘢𝘳 𝘔𝘢𝘳𝘫𝘢𝘯𝘰𝘷𝘪𝘤

𝘕𝘪𝘴 : 𝘎𝘷𝘰𝘻𝘥𝘦𝘯𝘪 𝘱𝘶𝘬 🆚 𝘚𝘱𝘢𝘳𝘵𝘢𝘬 3:4(0:1) 𝘔. 𝘚𝘵𝘰𝘫𝘢𝘯𝘰𝘷𝘪𝘤, 𝘔𝘪𝘭𝘫𝘬𝘰𝘷𝘪𝘤, 𝘋𝘫. 𝘚𝘵𝘰𝘫𝘢𝘯𝘰𝘷𝘪𝘤 – 𝘡𝘰𝘭𝘯𝘢𝘫𝘪𝘤2, 𝘎𝘶𝘣𝘦𝘳𝘪𝘯𝘪𝘤, 𝘔𝘪𝘫𝘢𝘵𝘰𝘷𝘪𝘤

𝘐𝘨𝘳𝘢𝘤 𝘶𝘵𝘢𝘬𝘮𝘪𝘤𝘦 : 𝘈𝘭𝘦𝘬𝘴𝘢𝘯𝘥𝘢𝘳 𝘡𝘰𝘭𝘯𝘢𝘫𝘪𝘤

𝘉𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘥 : 𝘌𝘬𝘰𝘯𝘰𝘮𝘪𝘴𝘵 🆚 𝘚𝘢𝘴 5:3 (2:1) 𝘋𝘰𝘥𝘪𝘤, 𝘗𝘰𝘱𝘰𝘷𝘪𝘤2, 𝘔𝘪𝘩𝘪𝘤2 – 𝘓𝘰𝘫𝘱𝘶𝘳, 𝘔𝘢𝘵𝘪𝘤2

𝘐𝘨𝘳𝘢𝘤 𝘶𝘵𝘢𝘬𝘮𝘪𝘤𝘦 : 𝘚𝘵𝘦𝘧𝘢𝘯 𝘗𝘰𝘱𝘰𝘷𝘪𝘤

𝘞𝘪𝘯𝘵𝘦𝘳 𝘴𝘪𝘨𝘶𝘳𝘢𝘯 𝘱𝘳𝘰𝘵𝘪𝘷 𝘗𝘢𝘳𝘵𝘦𝘯𝘰𝘯𝘢 (4:2) 𝘪 𝘯𝘢 𝘬𝘰𝘳𝘢𝘬 𝘫𝘦 𝘰𝘥 𝘱𝘰𝘷𝘳𝘢𝘵𝘬𝘢 𝘶 𝘗𝘳𝘷𝘶 𝘭𝘪𝘨𝘶 🇷🇸

𝘚𝘢𝘴 𝘫𝘦 𝘯𝘢𝘴𝘵𝘢𝘷𝘪𝘰 𝘴𝘢 𝘬𝘢𝘵𝘢𝘴𝘵𝘳𝘰𝘧𝘢𝘭𝘯𝘪𝘮 𝘳𝘦𝘻𝘶𝘭𝘵𝘢𝘵𝘪𝘮𝘢 𝘶 𝘥𝘳𝘶𝘨𝘰𝘮 𝘥𝘦𝘭𝘶 𝘴𝘦𝘻𝘰𝘯𝘦 𝘪 𝘯𝘢𝘫𝘷𝘦𝘳𝘰𝘷𝘢𝘵𝘯𝘪𝘫𝘦 𝘮𝘰𝘳𝘢𝘤𝘦 𝘥𝘢 𝘴𝘦 𝘻𝘢𝘥𝘰𝘷𝘰𝘭𝘫𝘪 𝘣𝘢𝘳𝘢𝘻𝘰𝘮 𝘻𝘢 𝘦𝘭𝘪𝘵𝘶⚽ 𝘴𝘪𝘯𝘰𝘤 𝘴𝘶 𝘱𝘰𝘳𝘢𝘻𝘦𝘯𝘪 𝘰𝘥 𝘱𝘳𝘰𝘣𝘶𝘥𝘫𝘦𝘯𝘰𝘨 𝘌𝘬𝘰𝘯𝘰𝘮𝘪𝘴𝘵𝘢 𝘬𝘰𝘫𝘪 𝘴𝘦 𝘯𝘦 𝘱𝘳𝘦𝘥𝘢𝘫𝘦 𝘶 𝘣𝘰𝘳𝘣𝘪 𝘻𝘢 𝘰𝘱𝘴𝘵𝘢𝘯𝘢𝘬⚽

𝘚𝘱𝘢𝘳𝘵𝘢𝘬 𝘫𝘦 𝘴𝘭𝘢𝘷𝘪𝘰 𝘯𝘢 𝘵𝘦𝘴𝘬𝘰𝘮 𝘨𝘰𝘴𝘵𝘰𝘷𝘢𝘯𝘫𝘶 𝘎𝘷𝘰𝘻𝘥𝘦𝘯𝘰𝘮 𝘱𝘶𝘬𝘶 𝘶 𝘕𝘪𝘴𝘶 (3:4) 𝘪 𝘵𝘳𝘦𝘯𝘶𝘵𝘯𝘰 𝘴𝘦 𝘯𝘢𝘭𝘢𝘻𝘦 𝘯𝘢 𝘱𝘰𝘻𝘪𝘤𝘪𝘫𝘪 𝘬𝘰𝘫𝘢 𝘷𝘰𝘥𝘪 𝘶 𝘣𝘢𝘳𝘢𝘻 𝘻𝘢 𝘗𝘳𝘷𝘶 𝘭𝘪𝘨𝘶 🇷🇸

𝘚𝘮𝘦𝘥𝘦𝘳𝘦𝘷𝘰 𝘪 𝘉𝘢𝘯𝘫𝘪𝘤𝘢 𝘴𝘶 𝘴𝘵𝘪𝘨𝘭𝘪 𝘥𝘰 𝘴𝘪𝘨𝘶𝘳𝘯𝘪𝘩 𝘱𝘰𝘣𝘦𝘥𝘢 𝘯𝘢 𝘥𝘰𝘮𝘢𝘤𝘦𝘮 𝘵𝘦𝘳𝘦𝘯𝘶 𝘱𝘳𝘰𝘵𝘪𝘷 𝘓𝘦𝘴𝘬𝘰𝘷𝘤𝘢 𝘪 𝘗𝘰𝘻𝘢𝘳𝘦𝘷𝘤𝘢 𝘪 𝘴𝘢𝘥𝘢 𝘴𝘶 𝘯𝘢 𝘱𝘰𝘻𝘪𝘤𝘪𝘫𝘢𝘮𝘢 𝘷𝘢𝘯 𝘰𝘱𝘢𝘴𝘯𝘦 𝘻𝘰𝘯𝘦⚽

𝘋𝘰𝘬 𝘴𝘶 𝘑𝘢𝘵𝘳𝘦𝘣𝘢𝘤 𝘪 𝘒𝘢𝘭𝘤𝘢 𝘳𝘦𝘮𝘪𝘻𝘪𝘳𝘢𝘭𝘪 (4:4) , 𝘤𝘪𝘮𝘦 𝘫𝘦 𝘴𝘢𝘯 𝘑𝘢𝘴𝘵𝘳𝘦𝘱𝘤𝘢 𝘰 𝘰𝘱𝘴𝘵𝘢𝘯𝘬𝘶 𝘯𝘢𝘫𝘷𝘦𝘳𝘰𝘷𝘢𝘵𝘯𝘪𝘫𝘦 𝘶𝘨𝘢𝘴𝘦𝘯, 𝘥𝘰𝘬 𝘫𝘦 𝘒𝘢𝘭𝘤𝘢 𝘶𝘴𝘭𝘢 𝘶 𝘱𝘳𝘰𝘣𝘭𝘦𝘮 𝘰𝘱𝘴𝘵𝘢𝘯𝘬𝘢 𝘶 𝘭𝘪𝘨𝘪‼️

𝘋𝘙𝘜𝘎𝘈 𝘓𝘐𝘎𝘈 16.𝘒𝘰𝘭𝘰 – 𝘞𝘪𝘯𝘵𝘦𝘳 𝘴𝘦 𝘰𝘥𝘭𝘦𝘱𝘪𝘰 𝘯𝘢 𝘷𝘳𝘩𝘶, 𝘚𝘢𝘴 𝘪 𝘒𝘢𝘭𝘤𝘢 𝘳𝘦𝘮𝘪𝘻𝘪𝘳𝘢𝘭𝘪, 𝘉𝘢𝘯𝘫𝘪𝘤𝘢, 𝘓𝘦𝘴𝘬𝘰𝘷𝘢𝘤 𝘪 𝘚𝘮𝘦𝘥𝘦𝘳𝘦𝘷𝘰 𝘴𝘭𝘢𝘷𝘪𝘭𝘪⚽

𝘚𝘮𝘦𝘥𝘦𝘳𝘦𝘷𝘰 : 𝘚𝘮𝘦𝘥𝘦𝘳𝘦𝘷𝘰🆚 𝘎𝘷𝘰𝘻𝘥𝘦𝘯𝘪 𝘱𝘶𝘬 5:2(2:1) 𝘈𝘥𝘢𝘮𝘰𝘷𝘪𝘤2, 𝘍𝘪𝘭𝘪𝘱𝘰𝘷𝘪𝘤, 𝘚𝘪𝘮𝘦𝘶𝘯𝘰𝘷𝘪𝘤2 – 𝘐𝘷𝘦𝘤𝘪𝘤, 𝘔𝘪𝘭𝘫𝘬𝘰𝘷𝘪𝘤

𝘐𝘨𝘳𝘢𝘤 𝘶𝘵𝘢𝘬𝘮𝘪𝘤𝘦 : 𝘉𝘰𝘴𝘬𝘰 𝘈𝘥𝘢𝘮𝘰𝘷𝘪𝘤

𝘚𝘮𝘦𝘥𝘦𝘳𝘦𝘷𝘴𝘬𝘢 𝘗𝘢𝘭𝘢𝘯𝘬𝘢 : 𝘗𝘢𝘳𝘵𝘦𝘯𝘰𝘯 🆚 𝘉𝘢𝘯𝘫𝘪𝘤𝘢 1:3 (0:2) 𝘛𝘢𝘤𝘬𝘰𝘷𝘪𝘤 – 𝘈𝘳𝘴𝘪𝘤, 𝘔𝘢𝘫𝘴𝘵𝘰𝘳𝘰𝘷𝘪𝘤, 𝘒𝘳𝘴𝘵𝘪𝘤

𝘐𝘨𝘳𝘢𝘤 𝘶𝘵𝘢𝘬𝘮𝘪𝘤𝘦 : 𝘡𝘢𝘳𝘬𝘰 𝘚𝘰𝘬𝘪𝘤

𝘚𝘶𝘣𝘰𝘵𝘪𝘤𝘢 : 𝘚𝘱𝘢𝘳𝘵𝘢𝘬 🆚 𝘞𝘪𝘯𝘵𝘦𝘳 – 𝘴𝘱𝘰𝘳𝘵 2:7 (0:2) 𝘕𝘦𝘥𝘪𝘤2 – 𝘐𝘭𝘪𝘤, 𝘔𝘢𝘳𝘫𝘢𝘯𝘰𝘷𝘪𝘤2, 𝘙𝘪𝘴𝘵𝘪𝘤2, 𝘐𝘯𝘢𝘫𝘦𝘵𝘰𝘷𝘪𝘤, 𝘋. 𝘙𝘢𝘥𝘦𝘯𝘬𝘰𝘷𝘪𝘤

𝘐𝘨𝘳𝘢𝘤 𝘶𝘵𝘢𝘬𝘮𝘪𝘤𝘦: 𝘗𝘦𝘵𝘢𝘳 𝘔𝘢𝘳𝘫𝘢𝘯𝘰𝘷𝘪𝘤

𝘓𝘦𝘴𝘬𝘰𝘷𝘢𝘤 : 𝘓𝘦𝘴𝘬𝘰𝘷𝘢𝘤 🆚 𝘌𝘬𝘰𝘯𝘰𝘮𝘪𝘴𝘵 5:3 (1:1) 𝘕𝘢𝘴𝘵𝘪𝘤3, 𝘚𝘵𝘦𝘧𝘢𝘯𝘰𝘷𝘪𝘤2 – 𝘑𝘰𝘷𝘰𝘷𝘪𝘤, 𝘗𝘰𝘱𝘰𝘷𝘪𝘤2

𝘐𝘨𝘳𝘢𝘤 𝘶𝘵𝘢𝘬𝘮𝘪𝘤𝘦 : 𝘋𝘶𝘴𝘢𝘯 𝘕𝘢𝘴𝘵𝘪𝘤

𝘕𝘪𝘴 : 𝘒𝘢𝘭𝘤𝘢 🆚 𝘚𝘢𝘴 4:4(1:2) 𝘙𝘪𝘴𝘵𝘪𝘤, 𝘕𝘦𝘥𝘦𝘭𝘫𝘬𝘰𝘷𝘪𝘤2, 𝘙𝘢𝘯𝘤𝘪𝘤 – 𝘚𝘬𝘰𝘳𝘪𝘤, 𝘡𝘪𝘷𝘢𝘯𝘰𝘷, 𝘈𝘳𝘢𝘯𝘪𝘵𝘰𝘷𝘪𝘤, 𝘔𝘢𝘵𝘪𝘤

𝘐𝘨𝘳𝘢𝘤 𝘶𝘵𝘢𝘬𝘮𝘪𝘤𝘦 : 𝘕𝘦𝘮𝘢𝘯𝘫𝘢 𝘕𝘦𝘥𝘦𝘭𝘫𝘬𝘰𝘷𝘪𝘤

𝘗𝘰𝘻𝘢𝘳𝘦𝘷𝘢𝘤 : 𝘗𝘰𝘻𝘢𝘳𝘦𝘷𝘢𝘤 🆚 𝘑𝘢𝘴𝘵𝘳𝘦𝘣𝘢𝘤 2:2(2:0) 𝘓𝘦𝘱𝘰𝘫𝘦𝘷𝘪𝘤, 𝘗𝘢𝘫𝘪𝘤 – 𝘚𝘢𝘷𝘬𝘰𝘷𝘪𝘤, 𝘜𝘳𝘰𝘴𝘦𝘷𝘪𝘤

𝘞𝘪𝘯𝘵𝘦𝘳 𝘴𝘪𝘨𝘶𝘳𝘢𝘯 𝘶 𝘚𝘶𝘣𝘰𝘵𝘪𝘤𝘪 𝘻𝘢 𝘱𝘰𝘷𝘦𝘤𝘢𝘯𝘫𝘦 𝘱𝘳𝘦𝘥𝘯𝘰𝘴𝘵𝘪 𝘯𝘢 𝘷𝘳𝘩𝘶 𝘵𝘢𝘣𝘦𝘭𝘦⚽

𝘚𝘢𝘴 𝘯𝘢𝘴𝘵𝘢𝘷𝘪𝘰 𝘴𝘢 𝘭𝘰𝘴𝘪𝘮 𝘳𝘦𝘻𝘶𝘭𝘵𝘢𝘵𝘪𝘮𝘢 𝘪𝘢𝘬𝘰 𝘫𝘦 𝘶 𝘕𝘪𝘴𝘶 𝘱𝘰 𝘮𝘯𝘰𝘨𝘪𝘮𝘢 𝘻𝘢𝘴𝘭𝘶𝘻𝘪𝘰 𝘷𝘪𝘴𝘦 𝘰𝘥 𝘣𝘰𝘥𝘢 𝘱𝘳𝘰𝘵𝘪𝘷 𝘒𝘢𝘭𝘤𝘦⚽

𝘓𝘦𝘴𝘬𝘰𝘷𝘢𝘤, 𝘚𝘮𝘦𝘥𝘦𝘳𝘦𝘷𝘰 𝘪 𝘉𝘢𝘯𝘫𝘪𝘤𝘢 𝘴𝘵𝘪𝘨𝘭𝘪 𝘥𝘰 𝘷𝘢𝘻𝘯𝘪𝘩 𝘱𝘰𝘣𝘦𝘥𝘢 𝘶 𝘣𝘰𝘳𝘣𝘪 𝘻𝘢 𝘱𝘭𝘢𝘴𝘮𝘢𝘯 𝘶 𝘣𝘢𝘳𝘢𝘻 𝘻𝘢 𝘗𝘳𝘷𝘶 𝘭𝘪𝘨𝘶 𝘪𝘭𝘪 𝘰𝘱𝘴𝘵𝘢𝘯𝘢𝘬, 𝘵𝘰𝘭𝘪𝘬𝘰 𝘰 𝘵𝘰𝘮𝘦 𝘬𝘢𝘬𝘷𝘰 𝘫𝘦 𝘴𝘵𝘢𝘯𝘫𝘦 𝘯𝘢 𝘵𝘢𝘣𝘦𝘭𝘪 𝘶 𝘋𝘳𝘶𝘨𝘰𝘫 𝘭𝘪𝘨𝘪 𝘨𝘥𝘦 𝘫𝘦 𝘳𝘢𝘻𝘭𝘪𝘬𝘢 𝘪𝘻𝘮𝘦𝘥𝘫𝘶 𝘵𝘳𝘦𝘤𝘦𝘨 𝘓𝘦𝘴𝘬𝘰𝘷𝘤𝘢 𝘪 𝘥𝘦𝘴𝘦𝘵𝘰𝘨 𝘗𝘢𝘳𝘵𝘦𝘯𝘰𝘯𝘢 𝘴𝘢𝘮𝘰 𝘱𝘦𝘵 𝘣𝘰𝘥𝘰𝘷𝘢⚽

𝘜 𝘱𝘰𝘴𝘭𝘦𝘴𝘯𝘫𝘰𝘫 𝘶𝘵𝘢𝘬𝘮𝘪𝘤𝘪 𝘰𝘷𝘰𝘨 𝘬𝘰𝘭𝘢 𝘷𝘦𝘤𝘦𝘳𝘢𝘴 𝘴𝘶 𝘗𝘰𝘻𝘢𝘳𝘦𝘷𝘢𝘤 𝘪 𝘑𝘢𝘴𝘵𝘳𝘦𝘣𝘢𝘤 𝘱𝘰𝘥𝘦𝘭𝘪𝘭𝘪 𝘣𝘰𝘥𝘰𝘷𝘦 (2:2)⚽

𝘐𝘨𝘳𝘢𝘤 𝘬𝘰𝘭𝘢: 𝘋𝘶𝘴𝘢𝘯 𝘕𝘢𝘴𝘵𝘪𝘤 𝘬𝘰𝘫𝘪 𝘫𝘦 𝘣𝘳𝘪𝘭𝘫𝘪𝘳𝘢𝘰 𝘶 𝘱𝘰𝘣𝘦𝘥𝘪 𝘓𝘦𝘴𝘬𝘰𝘷𝘤𝘢 𝘴𝘢 𝘵𝘳𝘪 𝘱𝘰𝘨𝘰𝘵𝘬𝘢⚽